• +48 32 205 41 10
  • Bezpłatna dostawa od 500 zł
(Niezalogowany)
X Logowanie do sklepu hhw.pl
X
Szybkie zamówienie
  • Numer artykułu (8 cyfr)
  • Ilość
Języki X Polski

Hommel Hercules

Grupa Hommel Hercules została założona w Moguncji w 1876 roku. Obecnie jest jednym z wiodących dystrybutorów wysokiej jakości narzędzi, obrabiarek, materiałów warsztatowych i produktów bezpieczeństwa pracy (BHP) każdego rodzaju.

Koncentrujemy się na na dostarczaniu firmom przemysłowym wszystkich branż wszelkiego rodzaju narzędzi na najwyższym poziomie.

Dzięki naszej jakościowej marce ATORN oferujemy kompleksowy asortyment z ponad 33 000 artykułów do cięcia, szlifowania, mocowania i mierzenia oraz do wyposażenia warsztatu. I to w optymalnym stosunku ceny do wydajności.

Równie ważna jest nasza współpraca sprzedażowa z partnerami, która umożliwia nam umieszczanie na rynku doskonałych, wysokiej jakości i innowacyjnych produktów.

Jesteśmy również producentem Marki PowerTools, oferującej specjalne narzędzia pod skomplikowane procesy wiercenia i frezowania. Sprawdź na www.powertools.pl

 

SALES INTERNATIONAL

Grupa Hommel ma swoje oddziały w Niemczech oraz spółki córki również w Czechach, na Słowacji oraz w Austrii.

Ogólnoświatowa dostawa narzędzi do naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem.

Zapewniamy to poprzez nasze własne filie i wybranych partnerów katalogowych. 

 

 

 

Strona Hommel Hercules (hhw.pl) stosuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies) oraz zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.