• +48 32 205 41 10
  • Bezpłatna dostawa od 500 zł
(Niezalogowany)
X Logowanie do sklepu hhw.pl
X
Szybkie zamówienie
  • Numer artykułu (8 cyfr)
  • Ilość
Języki X Polski

POWERTOOLS

Filozofią firmy HHW Hommel Hercules PL jest i będzie stawianie potrzeb Klienta w centralnym punkcie naszej działalności. Naszą silną stroną są niezależność w zakresie doboru narzędzi oraz wysokiej klasy specjaliści, którzy mają wyższe wykształcenie z zakresu obróbki skrawaniem poparte wieloletnią praktyką w zakładach produkcyjnych.

Katalog, który mamy przyjemność Państwu zaprezentować zawiera nowoczesne, najwyższej jakości narzędzia Powertools, które zdobyły zaufanie tysięcy klientów pracując dla nich od wielu lat i spełniając najostrzejsze normy.

W trosce o wysoki poziom użytkowania chcielibyśmy Państwa zapewnić, że każde narzędzie zanim zostanie wprowa dzone do programu Powertools musi przejść długotrwałą i skomplikowaną procedurę zatwierdzenia pod kątem własności użytkowych i parametrów technicznych.

Naszym celem jest stać się w krótkim czasie jednym z najważniejszych fachowców na rynku w zakresie tworzenia i optymalizacji procesów technologicznych związanych z doborem i użytkowaniem narzędzi skrawających.

 

 

 

Strona Hommel Hercules (hhw.pl) stosuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies) oraz zgadzasz się z naszą Polityką prywatności.